Služby

Poskytujeme rozsiahle spektrum grafických a reklamných služieb:

    • grafický design (corporate identity) – V úzkej spolupráci s Vami, navrhneme novú alebo prehodnotíme Vašu starú firemnú identitu (logo, ochranná známka, hlavičkový papier, pečiatky, vizitky, obálky, webová stránka, hlavička e-mailu či faxu, kancelárske potreby, propagačné materiály a mnoho iného…), určíme potreby dizajnu alebo redizajnu a pripravíme súhrnnú koncepciu a smernicu (tzv. design manuál) pre použitie firemného vizuálu v tlačovej a elektronickej podobe.
    • grafický design – tlačoviny – Vytvoríme pre Vás kompletnú grafiku pre rôzne reklamné predmety a propagačné materiály (prospekty, katalógy, brožúry, booklety na CD, DVD, plagáty, kalendáre a iné).
    • web-design – Webová stránka je moderný a jedinečný spôsob ako prilákať nových zákazníkov. Už dávno je tu doba, v ktorej internet patrí k základným potrebám a ľudia čoraz častejšie používajú tento rýchly a jasný spôsob komunikácie a získavania poznatkov a informácií. Vieme Vám pomôcť práve v tejto oblasti, vytvoríme pre Vás kvalitnú prezentačnú webovú stránku, flashovú webovú stránku, internetový obchod s využitím redakčných systémom, vďaka ktorému si budete môcť spravovať svoju stránku sami. V spolupráci s našimi partnermi zabezpečíme tiež registráciu domén, správu a administráciu obsahu webov a SEO (optimalizáciu pre vyhľadávače) a tiež profesionálny webhosting.
    • 3D prezentácie a vizualizácie  Hľadáte netradičnú reklamu pre Vaše produkty? Nehľadajte ďalej, bezkonkurenčná 3D animácia je tu! Netradičné 3D zobrazenie pomocou špeciálneho 3D monitoru bez použitia okuliarov Vám zabezpečí jedinečnú prezentáciu vašich produktov. Treba to vidieť!
    • reklama a marketing – ponúkame širokú škálu reklamných služieb s využitím moderných technológií: digitálna tlač, samolepiace nápisy, svetelná reklama, reklamné tabule (interiér aj exteriér) reklamné nápisy z polystyrénu.

Kontaktujte nás

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa